Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości

Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości

ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
Tel.: + 48 22 625 57 82
Fax: ---
E-mail: biuro@czystepiekno.pl
Strona: www.kosmetyki-detergenty.pl
Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
Tel. (22) 625 57 82
e-mail: biuro@kosmetyki-detergenty.pl
www.kosmetyki-detergenty.pl

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego w roku 2017 obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Członkowie Stowarzyszenia to uznani producenci i dystrybutorzy, a także sieci handlowe, dostawcy surowców oraz inne firmy współpracujące z branżami kosmetyczną, detergentową, wyrobów biobójczych oraz aerozolowych. Dzięki przynależności do Stowarzyszenia zyskali realny wpływ na funkcjonowanie branży kosmetycznej i środków czystości – w Polsce i Unii Europejskiej.
Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego jest członkiem międzynarodowych organizacji branżowych: Cosmetics Europe, Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości (the International Association for Soaps, Detergents and  Maintenance Products) A.I.S.E. oraz Europejskiej Federacji Aerozolowej (European Aerosol Federation) FEA. Uczestnicząc w pracach tych organizacji, Stowarzyszenie zyskuje dostęp do najistotniejszych informacji o planowanych zmianach prawa. To także okazja do zgłaszania stanowisk polskich branż kosmetycznej i detergentowej – na forach tych organizacji, a także na forum Komisji Europejskiej.
Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego reprezentuje ponad 300 marek kosmetycznych i detergentowych. W firmach członkowskich zatrudnionych jest około 100 tys. pracowników.
Członkostwo w Stowarzyszeniu gwarantuje dostęp do aktualnej wiedzy eksperckiej, pomoc w sytuacjach kryzysowych, wsparcie w obliczu nieuzasadnionych ograniczeń, atrakcyjne warunki udziału w branżowych konferencjach i szkoleniach a także możliwość uzyskania Certyfikatów Wolnej Sprzedaży (FSC).
Dyrektorem Generalnym Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego jest dr Anna Oborska.
Więcej informacji: www.kosmetyki-detergenty.pl
Nazwa Firmy:
Rodzaj firmy
Dostawca surowców
Usługi dla sektora
Oferta dla sektora
Usługi dla sektora:
Oferta dla sektora:
Miasto: